Školy v přírodě

Stejně jako ostatní skupinové rekreace, i školy v přírodě a další dětské pobyty mají možnost využít služeb našeho střediska. Nabízíme pro ně však řadu výhod, které potěší nejenom děti, ale i učitele, vychovatele a další pedagogické pracovníky.
RS Jiskra Vám nabízí možnost využití školících prostor a kluboven. K dispozici je velká jídelna, dvě velké klubovny a taneční stan.

V případě Vašeho zájmu Vám můžeme zajistit zdravotnický dohled, lektory či kompletní animační program.

Stravování

Připraveno je stravování 5x denně - snídaně formou švédského stolu, oběd (vždy polévka a hlavní jídlo), svačina, večeře a druhá večeře v podobě další svačiny. Možná je také volba dopolední a odpolední svačiny. Zajištěn je též celodenní pitný režim (šťáva, čaj).

Sportovní vyžití

Ve středisku se nachází hřiště na beachvolejbal a dostatečné plochy pro různé druhy her. Pro tyto účely se nabízí i okolní příroda. K dispozici je stolní tenis a na požádání zdarma zapůjčíme rozličné sportovní pomůcky, mezi než patří míče, švihadla, rakety, pálky, ale i oblíbené stolní hry. Za mírný poplatek nabízíme i projížďky na koních a čtyřkolkách. Na přání pro děti zorganizujeme hru airsoft nebo paintball.
V letních měsících lze využít bazén o velikosti 30x10 metrů.

Výlety

Rádi vám pomůžeme s přípravami výletů do okolí. Vyhledáme aktuální dopravní spoje, otevírací hodiny hradů, zámků a muzeí či poradíme optimální trasy pro dané věkové kategorie z hlediska fyzické i časové náročnosti. Na přání zajistíme i autobus do vzdálenějších lokalit.

Doprava

Již zmíněná autobusová doprava je možná v případě výletů, ale i odjezdů a příjezdů na samotnou školu v přírodě, nezávisle na destinaci. Navíc je mnohem levnější než ta, která se běžně nabízí. Kalkulace ceny dle trasy je samozřejmě zdarma.

RS Jiskra Vám nabízí možnost využití školících prostor a kluboven. K dispozici je velká jídelna, dvě velké klubovny a taneční sál. V případě Vašeho zájmu jsme schopni Vám zapůjčit s dostatečným přdstihem scanner a tiskárnu, data projektor, plátno a flip chart.

Pedagogický dozor

V případě nedostatku spolupracovníků obstaráme v dostatečném předstihu vychovatelky, pedagogy volného času a zdravotnice pro pořádané pobyty. Všichni naši pracovníci jsou řádně proškoleni pro práci s dětmi a mají patřičné vzdělání pro výkon své funkce.

Cena
Ohledně cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat na tel. 725 851 946 (paní Knutová - školy v přírodě, skupinové pobyty).
Pro všechny pobyty platí, že na každých deset dětí je jeden pedagogický dozor zdarma.

Voltage Multimedia Studio
Ubytování Kontakty
Social sites:
© 2024 Rekreační středisko Jiskra | Náměšť nad Oslavou 675 71, okres Třebíč, Czech Republic | +420 725 851 946
Sdílej odkaz na: