Adaptační a skupinové pobyty

Adaptační a skupinové pobyty

Náš areál patří mezi velmi vyhledávané lokality pro uskutečnění adaptačních pobytů žáků a studentů základních, středních i vysokých škol. Vybavení a lokalizace areálu je pro tento účel přímo ideální.

Ceny

Nejenom, že jsou ceny za ubytování a stravování mnohem výhodnější než v případě individuálních či jiných pobytů, navíc je i mnoho doplňkových služeb zcela zdarma. Ceny jsou odvislé od ročního období a zvoleného typu ubytování. Pohybují se již od 265 Kč včetně stravy bez dalších poplatků navíc.

Stravování

Připraveno je stravování 5x denně - snídaně formou švédského stolu, oběd (vždy polévka a hlavní jídlo), svačina, večeře a druhá večeře v podobě další svačiny. Možná je také volba dopolední a odpolední svačiny. Zajištěn je též celodenní pitný režim se šťávou a čajem.

Sportovní vyžití

Ve středisku se nachází hřiště na beach volejbal, travnaté i asfaltové hřiště a dostatečné plochy pro různé druhy her. Pro tyto účely se nabízí i malebná okolní příroda. K dispozici je dále několik venkovních i vnitřních stolů pro stolní tenis a stolní fotbálek. Na požádání zdarma zapůjčíme rozličné sportovní pomůcky, mezi než patří míče, švihadla, rakety, pálky, ale i oblíbené stolní hry. Za mírný poplatek nabízíme i projížďky na koních a čtyřkolkách. Na přání zorganizujeme hru airsoft nebo paintball.

Výlety

Rádi vám pomůžeme s přípravami výletů do okolí a to nejen prostřednictvím příjezdového balíčku se všemi potřebnými informacemi, který na začátku pobytu obdržíte. Vyhledáme aktuální dopravní spoje, otevírací hodiny hradů, zámků a muzeí či poradíme optimální trasy pro dané věkové kategorie z hlediska fyzické i časové náročnosti. Na přání zajistíme i autobus do vzdálenějších lokalit.

Doprava

Již zmíněná autobusová doprava je možná v případě výletů, ale i odjezdů a příjezdů na samotnou školu v přírodě, nezávisle na destinaci. Navíc je mnohem levnější než ta, která se běžně nabízí. Kalkulace ceny dle trasy je samozřejmě zdarma, její přijetí či odmítnutí závisí pouze na Vás.

Učebna a školící prostory

RS Avia Vám nabízí možnost využití školících prostor a kluboven. K dispozici je velká jídelna, počítačová místnost, dvě velké klubovny a taneční sál. Samozřejmostí je wi-fi v celé hlavní budově, scaner a tiskárna, data projektor, plátno a flip chart.

Pedagogický dozor

V případě nedostatku spolupracovníků obstaráme v dostatečném předstihu vychovatelky, pedagogy volného času s připraveným programem a zdravotnice pro pořádané pobyty. Všichni naši pracovníci jsou řádně proškoleni pro práci s dětmi a mají patřičné vzdělání pro výkon své funkce.

Pro učitele

Protože víme, jak je práce pedagoga náročná, připravili jsme několik zpestření také pro učitele a další pedagogické pracovníky. Na každých deset dětí jeden dospělý zdarma.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, můžete si pobyt objednat, rezervovat nebo nás nezávazně kontaktovat za účelem získání dalších informací.

Voltage Multimedia Studio
Ubytování Kontakty
Social sites:
© 2023 Rekreační středisko Jiskra | Náměšť nad Oslavou 675 71, okres Třebíč, Czech Republic | +420 725 851 946
Sdílej odkaz na: